Оформлення спадщини. Спадковий адвокат

Як би нам не хотілось, щоб наші рідні та близькі жили довго та щасливо, проте такого не буває. З часом ми втрачаємо батьків, братів, тіток. Час, відвединий і нам самим, має особливість закінчуватись. На втраті близьких людей ми не повинні зупинятись в свому житті, адже їх життя продовжується в нашій пам’яті та в нашому серці. Як юристів та адвокатів, наш обов’язок зробити так, щоб майно, яке померлий  накопичив за життя перейшло в руки законних спадкоємців, тобто здійснити оформлення спадщини.

По-перше, після смерті рідної людини Ви повинні в 6-ти місячний термін звернутись до нотаріальної контори з заявою про прийняття спадщини, надати нотаріусу свідоцтво про смерть, документи про майно померлого та документи, що посвідчують ваші родинні зв’язки.

По-друге, після закінчення 6-ти місячного терміну отримати свідоцтва про право на спадщину за законом/за заповітом.

Все виглядає дуже просто на перший погляд, проте інколи трапляються ситуації, коли без допомоги спадкового юриста не обійтись.

 

Оформлення спадщини – проблеми:

 

  1. Ви пропустили строк за зверненням про оформлення спадщини. В такому випадку Ви ризикуєте втрати все майно після померлого. В даному випадку наша компанія допоможе Вам написати заяву до суду про продовження строку прийняття спадщини, обгрунтує причини пропуску строку таким чином, щоб суд вважав їх поважними, а ви змогли потім звернутись до нотаріуса з відповідним рішенням суду, та отримати спадкове майно.
  2. Досить часто Ви стикаєтесь з недобросовісними іншими спадкоємцями, які безпідставно претендують на майно померлого, змусили померлого написати заповіт на нього  чи просто не доглядали заним в ті моменти, коли він потребував особливої уваги з боку рідні. В такому випадку лише кваліфікована юридична допомога адвоката по спадковим справам зможе допомогти Вам домогтись справедливості. Ми проаналізуємо Вашу ситуацію, надамо Вам найбільш комфортні варіанти вирішення Вашого питання та допоможемо у їх застосуванні.
  3. Коли все начебто-то нормально, Ви можете зіткнутись з проблемами уже при зборі документів. Відсутність оригіналів документів – проблема, із-за якої нотаріус не зможе оформити спадину та видати Вам свідоцтво про право власності на майно, на яке відсутні оригінали. В таких випадках Вам необхідно звернутись до спадкового адвоката, отримати консультацію, і вирішити питання шляхом подання до суду. Інколи суди задовільняють такі позови частково, визнаючи не право власності, а право на будівельні матеріали (у випадку з нерухомим майном). В таких випадках Вам потрібно зробити все, щоб такого не сталось. Визнання права вланості в повному обсязі значно спростить отримання Вами відповідних документів.
  4. Інша проблема, яка нерідко стається – це відсутність документів, що підтверджують родинні зв’язки.  В такому випадку є лише один вихід – встановлення родинних зв’язків через подання до суду відповідної заяви в порядку окремого провадження. Проте поданню цієї заяви передує старанна робота по збору доказів, на підставі яких суд визнає між померлив та Вами родинні зв’язки. Отримавши рішення, Ви зможете подати заяву до нотаріуса та оформити відповідне майно.
  5. Окремо варто зазначити про успадкування квартир, що не були приватизовані. Досить часто ви стикаєтесь з тим, що власник квартири, отримавши ордер, не скористався своїм правом на отримання квартири в приватну власність.  А орган, на балансі у якого стоїть даний будинок, не проти отримати цю квартиру у власність, а Вас виселити. Дана проблематика хоч і випливає із спадкових відносин, знаходиться дещо в іншій сфері вирішення. Саме перше Ви повинні звернутись до нас та проконсультуватись. Типова ситуація – потрібно робити заміну наймача квартири, доводити при цьому факт проживання в ній з наймачем та родинні  зв’язки. На цій підставі можна отримати ті самі права та обов’язки, які були у померлого та приватизувати квартиру в загальному порядку.

 

На сьогодні, це найбільш поширені випадки, які трапляються при оформленні спадщини. Проте варто зазначити, що  описаний список проблем не є вичерпним. Наші адвокати та юристи вирішують і набагато запутаніші та складніші проблеми з спадкуванням, що стало можливим завдяки багаторічній практиці. Наші клієнти завжди отримують кваліфіковану допомогу та вирішення своїх проблем.

Не зволікайте, зверніться до нас за безкоштовною консультацією. Ми з радістю допоможемо Вам для оформлення спадщини! Наші юристи приємно здивують Вас своєю кваліфікованістю та знаннями, а послуги – приємними цінами.