Адвокат по ДТП. Автоадвокат

Кожного дня ми вирушаємо з дому на роботу на власному чи громадському транспорті. Інші ж – працюють водіями цього транспорту. Так чи майже кожний день ми стикаємось з правилами дорожнього руху та можливою відповідальністю за їх порушення. Найпоширенішими порушеннями на автомобільному транспорті є керування транспортним засобом в нетверезому вигляді (ст 130 КУпАП) та порушення правил дорожнього руху, що призвело до дорожньо транспортної пригоди (ст. 124 КУпАП). Це ті порушення, відповідальності за які хотіли б уникнути всі, на кого працівники поліції складають адміністративний протокол. Адвокат по ДТП допоможе Вам використати всі законні методи для того щоб вирішити в позитивну сторону Вашу ситуацію.

В даній статті наші спеціалісти проведуть для вас короткий екскурс по цим двом найбільш важливим для сучасного водія правопорушенням.

Керування транспортним засобом в нетверезому стані.

Ви повинні розуміти, що досить часто працівники поліції незаконно складають протоколи по даній статті Кодексу про адміністративні правопорушення. Ця незаконність може бути виражена як і порушеннях процедури складання протоколу так і в порушенні порядку виявлення алкогольного спяніння у водія.

В любому випадку лише кваліфікований спеціаліст зможе проаналізувати Вашу ситуацію, та знайти шляхи захисту для того, щоб Ваші права не були порушені державою чи злісними полісменами.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте такого спеціаліста, який здійснить Ваш супровід продовж всього вирішення спору в суді, захистить Ваші права та свободи, а водійське посвідчення залишить у його законного власника – у Вас.

Нагадаємо: за керування транспортним засобом напідпитку передбачена відповідальність у вигляді 1 року позбавлення права керування транспортними засобами та штрафу в розмірі 10 200 грн.

Дана відповідальність не є 100% накладеною на Вас внаслідок складання протоколу, а тому не варто зволікати, зверніться до нас, команди кваліфікованих юристів та адвокатів, за допомогою.

Не впадайте у відчай! Ми з радістю допоможемо Вам, а наша гнучка цінова політика дозволить Вам значно заощади кошти, які Ви сплатили б у разі накладення штрафу чи на оплату послуг дорогих адвокатів.

 

Щодо  дорожньо-транспортної пригоди (адвокат по ДТП).

У випадку коли сталось ДТП, ще на місці вийшовши з автомобіля Вам необхідно здійснити ряд дій для того, щоб уникнути надмірної відповідальності у випадку Вашої вини, або ж забезпечити відподальність іншої особи з метою якнайшвидшого відшкодування завданих Вам збитків страховою компанією чи винуватим водієм.

 

Для цього необхідно здійснити наступні дії:

  1. До приїзду поліції для оформлення ДТП необхідно забезпечити наявність свідків, взяти їх контактні номера телефонів
  2. Знайти  автомобілі (за можливості), які могли б на автореєстратор зафіксувати ДТП
  3. Прослідкувати, щоб працівники поліції правильно склали протокол та схему ДТП
  4. Переглянути документи, щодо страхування транспортних засобів

Саме правильне оформлення ДТП допоможе правильно вирішити вашу проблему.

 

Самим болючим питанням при ДТП є питання щодо відшкодування завданої шкоди.

На сьогодні обов’язковим є страхування транспортних засобів, проте у випадку, коли працівники поліції неправильно складуть протокол, тобто притягатись до адміністративної відповідальності будете Ви, а не винна сторона, то страхова компанія не буде виплачувати Вам кошти, аргументуючи це тим, що у їх клієнта відсутня відповідальність. Перш за все, у таких випадках необхідно звернутись до юристів для того, щоб захиститись від обвинувачень в суді першої інстанції, а вже потім для отримання компенсації Вам необхідно буде звертатись до суду за отриманням компенсації у загальному порядку. Коли Ви отримаєте рішення суду про стягнення матеріальної та моральної шкоди з винуватця, його страхова компанія буде змушена Вам виплатити кошти, в противному випадку дана сума підлягатиме сплаті самим відповідачем.

Окремо звернемо увагу на випадки, коли сума компенсації перевищує ту граничну суму, яка регламентована страховим полісом.

В таких випадках різницю між страховою виплатою та матеріальними збитками можна стягнути в загальному порядку шляхом подання відповідного позову до суду.

Іншою проблемою є ситуація, коли особа, що винна в ДТП не застрахована. В таких випадках  єдиною моєливістю отримання коштів є подання позовної заяви до суду про стягнення з нього збитків.

 

Коли Ви є відповідачем про стягнення з Вас матеріального збитку.

Досить часто такі справи є програшними, проте і в них без послуг адвоката по ДТП не обійтись. Адвокат по ДТП допоможе Вам:

  • По-перше, «досить часто» не означає 100%, а тому шанси виграти є завжди.
  • По-друге, у випадку навіть програшу не потрібно здаватись на милість позивачу, а необхідно вияснити реальну суму матеріального збитку. У 90% випадків позивачі штучно накручують суму матеріального збитку, застосовуючи псевдорозрахунки та калькуляції. Завдання адвоката в таких випадках зробити так, щоб Ви не оплачували грошові апетити позивача, а сума була чітко регламентована та справедливо відображала завданий Вами збиток.

Тому не зволікайте, звернуться до нас! Наш адвокат по ДТП допоможе Вам вирішити проблемні питання. Ви будете здивовані кваліфікованістю та знаннями наших юристів, а наші ціни приємно вразять Вас.