Юрист по договірній роботі

Укладання та аналіз договору

Більшість з нас так чи інакше мають справу з договорами. Ми купуємо проїздний квиток, стаючи, таким чином, стороною договору перевезення, купуємо товари, стаючи продавцем, чи позичаємо кошти. Даний перелік не є вичерпним, і лише покликаний показати ту щільність договорів, які є навколо нас кожний день. Укладання договору чи аналіз договору з допомогою юриста по договірній роботі здійснюють не всі, хоча це досить важливо для забезпечення Ваших прав та інтересів.

Чому сьогодні дуже важливо користуватись допомогою юриста для укладення чи аналізу договору?

Відповідаючи на це питання, хотілося б для початку коротко охарактеризувати роботу юриста по складанню чи аналізу договору. Така робота включає в себе:

  • Аналіз форми договору, законодавчого механізму його укладення. Досить часто договори потрібно укладати лише за участю нотаріуса. Відсутність нотаріального оформлення може стати причиною визнання договору недійсним. Таким чином Ви можете виконати свої зобов’язання, але не дочекатись виконання зобов’язань з боку іншої сторони.
  • Аналіз механізму виконання зобов’язань сторонами договору. В договорі повинно чітко бути прописано механізм надання послуг чи товарів, виконання певних дій сторонами. Наприклад, як Ви як Замовник будете давати завдання Підряднику, який термін їх виконання, яким чином він звітує перед Вами.
  • Аналіз механізмів оплати. Наприклад: не кожний бажає, щоб за надані ним послуги оплата була здійснена протягом 600 днів.
  • Аналіз заходів забезпечення виконання сторонами своїх зобов’язань. Наприклад, неустойка, порука, гарантія чи завдаток.
  • Аналіз мір відповідальності за невиконання чи неналежне виконання сторонами договору своїх зобов’язань. Наприклад, штрафи, пеня, стягнення втраченої вигоди і т. п.

Коли Ви замовляєте послуги юриста по договірній роботі, Ви отримуєте в своє розпорядження партнера, котрий буде допомогати Вам укласти такий договір, який би повністю захищав Ваші інтереси в договорі. Юрист по договірній роботі не тільки правильно складе договір, а й постарається відстояти там саме Ваші інтереси та вкаже на можливі ризики.

Витративши 200-800 грн. на складання чи аналіз договору, Ви зможете заощади в майбутньому на судових засіданнях, нервах та адвокатах. Правильно складений договір – гарантія Вашої фінансової безпеки.

Скористайтесь послугами кваліфікованого та досвідченого юриста по договірній роботі юридичної компанії “LEGAL AID” для укладення договору, забезпечте собі гарантії дотримання Ваших прав. Лише в нашій компанії Ви зможете бути впевнені в тому, що Ваші права будуть максимально захищені.