Адвокат для вирішення митних справ (конфіскація коштів)

Конфіскація коштів на митниці? Що робити в такому випадку?

По-перше, не впадайте у відчай. Холодна голова та ясний розум повинні взяти верх над втратою кровнозароблених коштів.

По-друге, проконсультуйтесь з юристом чи адвокатом. В даній категорії справ як показує наша практика в 90% випадків можливо повернути кошти. Конфіскація коштів на митниці

А тепер трішки про практику:

До нашої компанії звернувся громадянин Саудівської Аравії, у якого митники при проходженні митного контролю вилучили 4800 доларів США. На перший суд він найняв адвоката, який весело та невимушено ці гроші йому не відбив. Очевидним був той факт, що адвокат використовував не ті аргументи та докази, які необхідні для позитивного вирішення справи. Перед нашими юристами було поставлено завдання перегляду судового рішення в суді апеляційної інстанції, та повернення коштів.

Робота розпочалась з підготовки апеляційної скарги на постанову суду І інстанції. Та розпочато збір необхідних доказів.

Перше судове засідання було відкладено так як не всі докази клієнт зміг надати у зв’язку з їх віддаленістю (знаходились на Батьківщині клієнта)

На наступне судове засідання клієнт отримав постанову суду, якою рішення суду І інстанції було скасовано, а кошти Митниця зобов’язана була повернути.

Так в чому ж секрет такої успішної практики?

Гарний фокусник своїх секретів не видає, проте все ж певні натяки ми Вам надамо.

Скільки готівкової валюти можна перевезти через кордон України, прописано в інструкції НБУ. Згідно з цим нормативним документом, дозволяється вільно ввозити в країну і вивозити за межі території України суму, еквівалентну 10 тис. євро. Провозивши більше вищевказаної суми через спрощений митний коридор (зелена доріжка) Ви ризикуєте порушити ст. 471 МК України, за що на Вас може бути накладено штраф у розмірі 1700 грн та конфіскацію надлишкових коштів.

Очевидним є той факт, що лише нормами національного законодавства не виплутатись з цієї ситуації, а тому Ми у своїй практиці використовуємо і Міжнародні нормативно правові акти, які ратифіковані Україною. Вони мають вищу юридичну силу, ніж внутрішні закони нашої країни, але нижчу, ніж Конституція.

Не забувайте, кожний випадок є індивідуальним, а тому в любому випадку потрібно звернутись до адвокатів. Лише у випадку кваліфікованої юридичної допомоги Ви будете мати реальні шанси повернути втрачені кошти. Конфіскація коштів на митниці не є вироком.